Nasza firma internetowa rozwija się w naprawdę dobrym tempie. Wejścia na stronę rosną i niedługo chyba skończymy inwestowanie. Jednak teraz czeka nas jeszcze jeden wydatek i zastanawiamy się czy skorzystać z czegoś takiego jak kredyty bez bik na nowy serwer.

Zawsze myślałem, że rozkręcenie strony internetowej pójdzie mi dość łatwo jednak tak naprawdę udało się nam to zrobić szybciej niż planowaliśmy. Jednak trochę przeinwestowaliśmy i chwilowo straciliśmy płynność finansową więc dlatego już przeglądam oferty banków i sprawdzam jakie mają ciekawe kredyty bez bik na stronie internetowej . Niektóre reklamują swoje produkty jako bardzo łatwe i szybkie, czyli takie, które można załatwić w kilka minut.

Zawsze bałem się takich rewelacyjnych ofert jednak teraz mocno potrzebuję pieniędzy bo bez nowego i szybszego serwera możemy nie mieć tak dobrego tempa wzrostu jak do tej pory. Jeżeli chcemy się liczyć w tym biznesie to musimy naprawdę doinwestować i liczyć, że któregoś dnia sprzedamy wszystko za naprawdę duże pieniądze. Nie jest to łatwy biznes i można się pomylić jednak ja staram się robić wszystko zgodnie z planem. Ryzyko jest zawsze przy każdym interesie więc nie jestem jakoś specjalnie nie spokojny i ufam, że wszystko się nam uda i któregoś dnia będziemy potwornie bogaci bo jakiś gigant medialny kupi nasz projekt.


Zawarte tagi:
Opublikowane w kategorii Uncategorized